Jan Ivanco

Makléř Senior

Hodnota prodaných nemovitostí:

0 ,- Kč

Dokončené obchody:

Pronájem bytu 2+kk, 56 m2, Praha 8, ul. Poštova ; Prodej bytu 1+1, Praha 9, ul. Nademlejnská ; Pronájem bytu 1+kk v Praze, ul. Nademlejnská ; Prodej bytu 3+1, 68 m2, Praha, ul. Hnězdenská ; Pronájem bytu 2+1, 66 m2, Praha 8, ul. Okořská ; Pronájem bytu 2+kk, Praha 9, ul. Zakšínská ; Pronájem bytu 1+1 v Praze, ul. Minická ; Pronájem bytu 2+1, 57 m2, Praha 8, ul. Košťálkova ; Prodej bytu 1+1, 41 m2, Praha, ul. Minická ; Pronájem bytu 1+1, 28 m2, Praha, ul. U průhonu ; Pronájem bytu 1+kk, 43 m2, Praha, ul. Českomoravská,Praha 9 ; Prodej, byt 1+kk, 41 m2, Praha 9, ul. Nademlejnská

Reference:

Děkujeme moc, pane Ivanco, za Váš skvělý přístup a spolupráci!

Ksenia Akimova

Skvělý přístup, profesionální vystupování!

Žofie Krausová

Pan Ivanco je naprosto perfektní makléř.

Miluše Vachková

Pan Ivanco pracuje rychle a efektivně, vždy má vše připravené. Mohu jen doporučit. Dekuji.

Ing. Monika Cirbus

Děkujeme!!! Skvělá práce a spokojenost s panem Ivanco.

Radostina Asenova Karayaneva

Moc děkujeme za péči!!!

Zuzana Frantlová

Dobry den, p. Ivanco byl naprosto skvely a vrele bych ho doporucil kazdemu. Informace od nej byl pravidelne a vycerpavajici. Za me urcite palec nahoru. Dekuji Kudělka

Ivana Janková

Pan Ivanco je skvělý makléř, nejlepší, s jakým jsem se za svoji dlouhou pronajímatelskou karieru setkal. Lidský, příjemný, ochotný dělat i věci nad rámec toho, co musí, ochotný vyhovět, jedná velice rychle. Víc takových makléřů!

Ing. Jan Jelínek

S makléřem jsem byla velice spokojená. Udělal maximum pro to, aby se byt pronajal co nejrychleji. Vyřizoval vše i o víkendu nebo večer. Moc za jeho práci děkuji a pána mohu jako makléře jen doporučit. Takto rychle se nám byt nepodařilo nikdy pronajmout!

Monika Cirbus

Byli jsme maximálně spokojeni. Ochota, vstřícnost, superrychlost, tak nějak by se dala shrnout spolupráce s makléřem. Rozhodně budeme pana makléře a společnost MMreality doporučovat.

Ing. Hana Jelínková