Tomáš Kaplan

Makléř Senior

Hodnota prodaných nemovitostí:

0 ,- Kč

Dokončené obchody:

Prodej bytu 2+kk v Praze 10 - Horní Měcholupy, ul. Mantovská; Prodej bytu 2+1, 84 m2, Praha, ul. K louži; Prodej bytu 2+1 v Praze, ul. Zelenečská; Pronájem byt 4+kk, 74 m2, Neratovice, ul. Nádražní

Reference:

Děkujeme moc, pane Ivanco, za Váš skvělý přístup a spolupráci!

Ksenia Akimova

Skvělý přístup, profesionální vystupování!

Žofie Krausová

Pan Ivanco je naprosto perfektní makléř.

Miluše Vachková

Pan Ivanco pracuje rychle a efektivně, vždy má vše připravené. Mohu jen doporučit. Dekuji.

Ing. Monika Cirbus

Děkujeme!!! Skvělá práce a spokojenost s panem Ivanco.

Radostina Asenova Karayaneva

Moc děkujeme za péči!!!

Zuzana Frantlová

Dobry den, p. Ivanco byl naprosto skvely a vrele bych ho doporucil kazdemu. Informace od nej byl pravidelne a vycerpavajici. Za me urcite palec nahoru. Dekuji Kudělka

Ivana Janková

Pan Ivanco je skvělý makléř, nejlepší, s jakým jsem se za svoji dlouhou pronajímatelskou karieru setkal. Lidský, příjemný, ochotný dělat i věci nad rámec toho, co musí, ochotný vyhovět, jedná velice rychle. Víc takových makléřů!

Ing. Jan Jelínek

S makléřem jsem byla velice spokojená. Udělal maximum pro to, aby se byt pronajal co nejrychleji. Vyřizoval vše i o víkendu nebo večer. Moc za jeho práci děkuji a pána mohu jako makléře jen doporučit. Takto rychle se nám byt nepodařilo nikdy pronajmout!

Monika Cirbus

Byli jsme maximálně spokojeni. Ochota, vstřícnost, superrychlost, tak nějak by se dala shrnout spolupráce s makléřem. Rozhodně budeme pana makléře a společnost MMreality doporučovat.

Ing. Hana Jelínková