O nás:

Reality Kvalitně je prezentační web týmu makléřů M&M reality z pobočky Praha 8 - Kobylisy, která je součástí struktury Martina Korbela - oblastního manažera.

Od konkurence se odlišujeme tím, že poskytujeme kompletní podporu pro naše makléře - tudíž se můžete soustředit čistě na obchod. Přímo v kanceláři máme k dispozici fotografa a IT pracovníka. Smlouvy vyřizujeme přes externí advokátní kancelář, která obchod sama dokončí. Tudíž makléř po podpisu rezervační smlouvy na obchod spíše jen dohlíží, aby vše proběhlo v pořádku.

K dispozici máme vlastní Dron mavic pro 2, Matterport, 3D kameru, VR brýle, případně i zrcadlovku s širokoúhlým objektivem.

Pro nové kolegy nepolíbené obchodem máme školení na obchodní dovednosti a certifikaci k vázané živnosti.

Správa zakázek, hlídání nových zápisů na LV a exporty na inzerční servery probíhá přes nejlepší realitní systém Stormm. Při koupi stormmbooku lze systém využívat i na podpis smluv. Poptávky zajišťuje callcentrum. Vám přijde jen sms s kontaktem a číslem zakázky.

Vždy investujeme do nejnovějších technologií, které mají v našem oboru potenciál.

Společně kupujeme výhodné nabídky, které dále prodáváme s marží.

Jednáme v souladu s morálními hodnotami a pravidly firmy, jejich porušování netolerujeme.

Makléř:

Každý začátek podnikání obnáší investici a risk - v realitách potřebujete jen mobilní telefon a auto, za to ale budete na začátku minimálně 3 měsíce bez výplaty - tak dlouho trvá rychlý obchod.

Pokud jste na toto připraveni, tak máte z části vyhráno. Jakožto OSVČ je jen na Vás, kolik do práce vložíte úsilí. My Vás nutit nemůžeme, jen nabízíme plnou podporu pro to, abyste se vypracovali k hezkým výplatám a časově flexibilnímu harmonogramu.
Výše se píše něco o nás, co byste nám řekli o Vás?

Tipař:

Nejdříve Vás seznámíme s naším způsobem práce, abyste mohli naše služby doporučit s čistým svědomím. Ve chvíli, kdy nám předáte kontakt na prodávajícího, dostanete část naší provize.
Výše se píše něco o nás, co byste nám řekli o Vás?
Vyplňte prosím kontaktní údaje a napište nám něco o sobě